Skocz do zawartości

Jak usunąć konto Skype?

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 -Borek-

-Borek-
  • Gość

Napisany 20 December 2006 - 09:23 PM

Witam, mam problem jak usunąć stare konto skypa i stworzyc nowe na kompie. Próbuje i niemoge założyc nowe ale lipa. Po każdym instalowaniu pokazuje się login na stare konto. Jak to zrobić żeby usunąć??

#2 -Gość-

-Gość-
  • Gość

Napisany 27 April 2010 - 11:43 PM

Witam, mam problem jak usunąć stare konto skypa i stworzyc nowe na kompie. Próbuje i niemoge założyc nowe ale lipa. Po każdym instalowaniu pokazuje się login na stare konto. Jak to zrobić żeby usunąć??

Jak usunąć nazwę Skype lub osobisty profil?

Nie można trwale usunąć nazwy Skype. Dane profilu nie są przechowywane w nieskończoność. Profil wygasa automatycznie i zostaje usunięty z katalogu użytkowników po około 10 dniach od ostatniego użycia Skype. Jeżeli ponownie zalogujesz się przy użyciu nazwy Skype, którą chcesz usunąć, zostanie ona odświeżona, co może sprawić wrażenie, że jest nadal ważna.

Jeżeli chcesz usunąć nazwę Skype z ekranu logowania, odszukaj nazwę Skype i usuń folder znajdujący się w katalogu

C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika systemu Windows\Dane aplikacji\Skype.

Aby wyświetlić ten folder, należy włączyć opcję Pokaż ukryte pliki i foldery.

Czy ta odpowiedź była przydatna?

#3 -wandzia-

-wandzia-
  • Gość

Napisany 18 March 2011 - 02:15 PM

najlepszym wyjściem usunięcia konta Skype jest otworzyć pasek start wybrać uruchom a następnie wpisać %appdata%\skype i potwierdzasz ok. potem tylko wybierasz konto ze swoim loginem i usuwasz shift+delete gotowe. ale gdy ponownie się zalogujesz będzie od nowa ten problem bo to nie usuwa konta z serwera skype. pozdrawiam

#4 -karol-

-karol-
  • Gość

Napisany 27 October 2012 - 06:58 PM

najlepszy i najprostszy sposób. pozdr

#5 -PaulaNR-

-PaulaNR-
  • Gość

Napisany 17 February 2013 - 05:29 PM

Niestety, nie ma możliwości samodzielnie wyrejestrowania konta (loginu). Po prostu odinstaluj aplikację i zapomnij o niej. Twój profil (informacje o koncie) zostanie usunięty mniej więcej po 10 dniach od ostatniego logowania. Może za jakiś czas wprowadzą automatyczne kasowanie loginów, jeśli nie będą używane przez dłuższy czas.

#6 pompkin31

pompkin31

Niemowa/Świeżo zarejestrowany

• Mało rozgadani Forumowicze
  • 0 Postów:

Napisany 09 March 2013 - 11:42 PM

Też chciałam usunąć swoje stare konto skype, ale niestety nie było takiej możliwości. Zapomniałam po prostu o starym koncie i założyłam nowe.

#7 -monikazima123-

-monikazima123-
  • Gość

Napisany 08 April 2013 - 03:02 PM

Niestety, nie ma możliwości samodzielnie wyrejestrowania konta (loginu). Po prostu odinstaluj aplikację i zapomnij o niej. Twój profil (informacje o koncie) zostanie usunięty mniej więcej po 10 dniach od ostatniego logowania. Może za jakiś czas wprowadzą automatyczne kasowanie loginów, jeśli nie będą używane przez dłuższy czas.

Twierdzisz niniejszym, że jeśli odinstaluje skypa, to po 10 dniach już nie będzie śladu po moim profilu i nie będę mógł się już nigdy na niego zalogować? Nie jest to prawda - zainstalowałam skypa po 2 miesiącach przerwy i konto wciąż istniało.
Może pomoże mail do administratorów. Estończycy są raczej przyjaznym narodem, więc ich produkty też być takie powinny:)

#8 -arabeczka007-

-arabeczka007-
  • Gość

Napisany 27 June 2013 - 03:03 PM

Myślę, że jedynym rozwiązaniem jest założenie nowego konta...

#9 -m3hr-

-m3hr-
  • Gość

Napisany 10 September 2013 - 02:36 PM

Stare konto może usunąć na ich stronie, albo pisząc do supportu.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników